Turystyka, wakacje, rekreacja!


2 stron związanych z frazą: :

kursy rysunku  Kurs Rysunku Elipsa - nauka, lekcje, szkoła, kurs rysunku architektura Kraków

Kurs Rysunku Elipsa - nauka, lekcje, szkoła, kurs rysunku architektura Kraków

Kurs rysunku odręcznego, architektonicznego przygotowujący do egzaminów wstępnych na studia Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Projektowanie Wnętrz, Sztuka Ogrodowa.

Jeżeli szukasz ciekawego kursu rysunku, zapraszamy na nasze zajęcia. Prowadzący kursu rysunku Elipsa uczą już z powodzeniem od 9 lat. W zajęciach pomagają nam asystenci, absolwenci kursu, którzy dostali się na studia dzięki kursom w naszej szkole rysunku w Krakowie. W zajęciach moga uczestniczyć również osoby zainteresowane samym rysunkiem, jako hobby czy też sposobem spędzenia wolnego  czasu, popołudniami w tygodniu lub w weekend. Często uczestnikami kursu są firmy projektowe architektury i krajobrazu, które chcą podnieść kwalifikacje zawodowe swoich pracowników, wystawiamy stosowne faktury VAT.

Miejcem siedziby kursu jest Kraków. Lekcje i nauka rysunku odbywają się w centrum Krakowa. Prowadzący kursu to czynni zawodowo architekci z doświadczeniem branżowym i pedagogocznym w zakresie architektury, plastyki, rysunku i budownictwa. Rysujemy wyłącznie ołówkiem, jednak wprowadzamy techniki plastyczne jak akwarela, tusz, farby, kredki, pastele i inne. Wciąż udoskonalamy poziom merytoryczny kursu oraz podnosimy kwalifikacje zawodowe.

Kurs wciąż się rozwija, czego dowodem jest wzrastająca ilość uczestników, a także wprowadzanie innowacji i zmian w prowadzeniu kursu oraz programie kursu, który dostosowywany jest do panujących norm egzaminacyjnych na wymienione kierunki studiów.

Zapraszamy na ciekawe zajęcia. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Premium
www.kurs-rysunku.pl | Podgląd | L.odsłon : 10 | Głosuj >> Głosów: 30 | G-bot: 319 |
Kategoria: : Home > Hobby, rozrywka

   MDK-Kurs rysunku Kraków >>Kursy, zajęcia, warsztaty rysunkowe.

 MDK-Kurs rysunku Kraków >>Kursy, zajęcia, warsztaty rysunkowe.

www.mdk-kurs.strefa.pl - Kursy, lekcje, nauka rysunku odręcznego i architektonicznego dla młodzieży przygotowującej się do egzaminów wstępnych  na uczelnie artystyczne i architekturę oraz dla ludzi w każdym wieku, dla których sztuka to sposób spędzenia wolnego czasu. W szkole rysunku MDK-Kurs w Krakowie nauka rysunku do egzaminu zajmuje kursantom rok lub dwa, w zaleznosci od profilu, który wybiorą. Większośc naszych uczniów wybiera nasz kurs pod kątem studiów architektury i urbanistyki, ale można też uczyc się pod architekturę Krajobrazu i inne studia artystyczne lub dla własnej przyjemności. Rysunek i inne sztuki plastyczne to dla wielu osób po prostu hobby lub narzedzie w pracy, które rozwijają na naszych zajęciach z rysunkiem.

Profilowane kursy rysunku  pod studia architektury w Krakowie, to dobry sposób na zdanie egzaminów wstępnych na studia architektury lub spędzenie wolego czasu na zajeciach plastycznych pod okiem doświadczonych nauczycieli. Sztuka, architektura, plastyka to hobby, zainteresowania wielu uzdolnionych osób, które maja mozliwośc rozwijac i pogłebiac wiedzę na temat technik na naszych kursach rysunkowych.

Dla nszych uczniów mamy przygotowane również zadania do rozwiazywania w wolnym czasie w domu dostępne przez internet w formie kursu rysunku online. Na stronie prezentujemy prace rysunkowe zrealizowane na zajeciach z rysunkiem w naszej szkole.

Galeria rysunku odręcznego to ciekawe miejsce równiez dla osób, które chcą po prostu zobaczyc jak rysowac, podglądnąc profesjonalne techniki rysunkowe i uczyc się przez nasladowanie innych. galeria prac rysunkowych zawiera liczne rysunki na temat architektury, krajobrazu, geomeri, projektowania architektonicznego, rysunku postaci, szkice i martwa naturę.

Premium
www.mdk-kurs.strefa.pl | Podgląd | L.odsłon : 73 | Głosuj >> Głosów: 11 | G-bot: 1158 |
Kategoria: : Home > Hobby, rozrywka

 | Do góry strony