Turystyka, wakacje, rekreacja!


  Śladami Słodkiej Babeczki - blog kulinarny

Śladami Słodkiej Babeczki - blog kulinarny

Blog kulinarny ze sprawdzonymi przepisami. Apetycznie sfotografowane danie i szcegółowy opis wykonania. Znajdziesz tu przepisy nie tylko na słodkości ale tez na bardziej konkretne dania.

Polecamy kategorię przepisów na ciasta, ciastka lub dla przepisy na chleb na zakwasie

Premium
babeczka.zuzka.pl | Podgląd | L.odsłon : 38 | Głosuj >> Głosów: 43 | G-bot: 246 |

  Kurs Rysunku Elipsa - nauka, lekcje, szkoła, kurs rysunku architektura Kraków

Kurs Rysunku Elipsa - nauka, lekcje, szkoła, kurs rysunku architektura Kraków

Kurs rysunku odręcznego, architektonicznego przygotowujący do egzaminów wstępnych na studia Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Projektowanie Wnętrz, Sztuka Ogrodowa.

Jeżeli szukasz ciekawego kursu rysunku, zapraszamy na nasze zajęcia. Prowadzący kursu rysunku Elipsa uczą już z powodzeniem od 9 lat. W zajęciach pomagają nam asystenci, absolwenci kursu, którzy dostali się na studia dzięki kursom w naszej szkole rysunku w Krakowie. W zajęciach moga uczestniczyć również osoby zainteresowane samym rysunkiem, jako hobby czy też sposobem spędzenia wolnego  czasu, popołudniami w tygodniu lub w weekend. Często uczestnikami kursu są firmy projektowe architektury i krajobrazu, które chcą podnieść kwalifikacje zawodowe swoich pracowników, wystawiamy stosowne faktury VAT.

Miejcem siedziby kursu jest Kraków. Lekcje i nauka rysunku odbywają się w centrum Krakowa. Prowadzący kursu to czynni zawodowo architekci z doświadczeniem branżowym i pedagogocznym w zakresie architektury, plastyki, rysunku i budownictwa. Rysujemy wyłącznie ołówkiem, jednak wprowadzamy techniki plastyczne jak akwarela, tusz, farby, kredki, pastele i inne. Wciąż udoskonalamy poziom merytoryczny kursu oraz podnosimy kwalifikacje zawodowe.

Kurs wciąż się rozwija, czego dowodem jest wzrastająca ilość uczestników, a także wprowadzanie innowacji i zmian w prowadzeniu kursu oraz programie kursu, który dostosowywany jest do panujących norm egzaminacyjnych na wymienione kierunki studiów.

Zapraszamy na ciekawe zajęcia. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Premium
www.kurs-rysunku.pl | Podgląd | L.odsłon : 10 | Głosuj >> Głosów: 30 | G-bot: 319 |

  Herbata i Kawa Wysyłkowy Sklep szlachetnysmak.pl

Herbata i Kawa Wysyłkowy Sklep szlachetnysmak.pl

Internetowy specjalistyczny sklep z kawą i herbatą na wagę, porcelaną, akcesoriami do parzenia kawy i herbaty, przyprawami, gotowymi prezentami, gadżetami. Posiadamy również w swojej ofercie ekskluzywne czekoladki weselne  jako doskonała forma podziękowania gościom weselnym.


O poranku jednym najlepiej smakuje herbata, a innym kawa. Promyki słońca swoim subtelnym światłem zapraszają Nas do wstania z łóżka. Budząc się  w takiej scenerii, marzymy o łyku jednego z dwóch boskich napojów. Herbata i kawa dodaje nam energii i siły, by rozpocząć nowy dzień. Wyzwala ożywczego ducha, kusi by koić podniebienie.


To właśnie magia ziaren i liści wprowadzi Cię w radosny nastrój i doda Tobie wigoru w pracy i w czasie relaksu, a my zapewnimy szeroki wybór najlepszych kaw ziarnistych i smakowych oraz bogaty wybór herbat z całego świata.


Pragniemy, aby wszyscy mogli poznać bogactwo smaków jakie daje kawa i herbata, czerpiąc pełną przyjemność z picia napojów, z jednej strony bardzo codziennych, z drugiej jakże mistycznych i frapujących. Napojów, które od wielu wieków nie tylko towarzyszyły ludziom w trakcie codziennych rozmów i czynności, ale także nie odstępowały na krok artystów, polityków, czołowych postaci ze świata mediów, tworząc niepowtarzalną atmosferę, sprzyjającą realizacji rzeczy wielkich. Chcielibyśmy cząstkę tej magii wprowadzić również do dzisiejszego życia, w którym szybkie tempo częstokroć przesłania nam radość z drobnych przyjemności.

Premium
szlachetnysmak.pl | Podgląd | L.odsłon : 4 | Głosuj >> Głosów: 20 | G-bot: 185 |

  Szkoła Salsy - Salsa Rzeszów Ritmo Caliente

Szkoła Salsy - Salsa Rzeszów Ritmo Caliente

To pierwsza szkoła salsy kubańskiej w Rzeszowie. Oferujemy również naukę innych tańców latynoskich: chachacha , rueda de ciasno , mambo , son ,merengue , i bachata

Możemy pochwalić się już dosyć dużą grupa absolwentów, którzy z ciągle takim samym zapałem prezentują swoje umiejętności  taneczne w rzeszowskich i nie tylko klubach.

Nasza szkoła jest otwarta dla wszystkich chcących nauczyćsię tańczyć i zmienić swoje życie.

Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego. W milej atmosferze nauczycie się słuchać rytmu i muzyki, koordynacji ruchów, poznacie techniki prowadzenia i pozwalania się prowadzić oraz kombinacje kroków, które później wykorzystacie tańcząc i bawiąc się w salsotekach.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.ritmocaliente.jimdo.com

 

Premium
www.ritmocaliente.jimdo.com | Podgląd | L.odsłon : 219 | Głosuj >> Głosów: 16 | G-bot: 1427 |

   MDK-Kurs rysunku Kraków >>Kursy, zajęcia, warsztaty rysunkowe.

 MDK-Kurs rysunku Kraków >>Kursy, zajęcia, warsztaty rysunkowe.

www.mdk-kurs.strefa.pl - Kursy, lekcje, nauka rysunku odręcznego i architektonicznego dla młodzieży przygotowującej się do egzaminów wstępnych  na uczelnie artystyczne i architekturę oraz dla ludzi w każdym wieku, dla których sztuka to sposób spędzenia wolnego czasu. W szkole rysunku MDK-Kurs w Krakowie nauka rysunku do egzaminu zajmuje kursantom rok lub dwa, w zaleznosci od profilu, który wybiorą. Większośc naszych uczniów wybiera nasz kurs pod kątem studiów architektury i urbanistyki, ale można też uczyc się pod architekturę Krajobrazu i inne studia artystyczne lub dla własnej przyjemności. Rysunek i inne sztuki plastyczne to dla wielu osób po prostu hobby lub narzedzie w pracy, które rozwijają na naszych zajęciach z rysunkiem.

Profilowane kursy rysunku  pod studia architektury w Krakowie, to dobry sposób na zdanie egzaminów wstępnych na studia architektury lub spędzenie wolego czasu na zajeciach plastycznych pod okiem doświadczonych nauczycieli. Sztuka, architektura, plastyka to hobby, zainteresowania wielu uzdolnionych osób, które maja mozliwośc rozwijac i pogłebiac wiedzę na temat technik na naszych kursach rysunkowych.

Dla nszych uczniów mamy przygotowane również zadania do rozwiazywania w wolnym czasie w domu dostępne przez internet w formie kursu rysunku online. Na stronie prezentujemy prace rysunkowe zrealizowane na zajeciach z rysunkiem w naszej szkole.

Galeria rysunku odręcznego to ciekawe miejsce równiez dla osób, które chcą po prostu zobaczyc jak rysowac, podglądnąc profesjonalne techniki rysunkowe i uczyc się przez nasladowanie innych. galeria prac rysunkowych zawiera liczne rysunki na temat architektury, krajobrazu, geomeri, projektowania architektonicznego, rysunku postaci, szkice i martwa naturę.

Premium
www.mdk-kurs.strefa.pl | Podgląd | L.odsłon : 73 | Głosuj >> Głosów: 11 | G-bot: 1158 |

  Godiva - Biuro Matrymonialne

Godiva - Biuro Matrymonialne

 

Biuro matrymonialne kojarzy osoby z kraju oraz zagranicy. Doswiadczenie  oraz osobisty kontakt z kandydatami pozwalaja latwiej  zasugerowac trafna oferte . Mezczyzn z Europy sklaniamy do przyjazdu do Polski co ulatwia poznanie sie . Przy pomocy biura Godiva  jestescie na dobrej drodze poznania osoby z Europy. Spotkanie mozemy zorganizowac  w Czestochowie lub u Panstwa w miejscu zamieszkania jesli ku temu sa warunki. Ze wzgledu na oplaty mezczyzn z Europy kobiety korzystaja z uslug biura gratis .Chce Panstwu powiedziec ze kandydaci biura  to osoby w roznym wieku  o rozym statusie spolecznym z subiektywnymi doswiadczeniami zyciowymi ale bedace zdecydowane na poznanie kobiety. Mysle ze warto jest poznawac ludzi , inna kulture ,inne subiektywne spostrzezenia drugiego czlowieka. Jesli Panstwo wiecie czego od zycia oczekujecie to biuro Godiva jest dobrym partnerem do drogi w dobrym kierunku.

 

Premium
www.godiva.info.pl | Podgląd | L.odsłon : 19 | Głosuj >> Głosów: 0 | G-bot: 222 |

  Modele rc, modele zdalnie sterowane, zabawki, zabawki rc

Modele rc, modele zdalnie sterowane, zabawki, zabawki rc

Modele RC, zabawki RC,  modele zdalnie sterowane,helikoptery rc. Duży wybór! Najlepsze ceny. Nitrotek jest bezpośrednim importerem modeli i zabawek zdalnie sterowanych. W naszej ofercie posiadamy modele spalinowe samochodów w różnych skalach, elektryczne modele rc, helikoptery rc, samoloty rc oraz zabwki rc. Dodatkowo jesteśmy importerem intelignetnych robotów rc. Nasze modele rc i zabawki to gwarancja 100 % satysfakcji. Fachowa obsługa pomoże w dokonaniu najlepszego wyboru.

Premium
www.nitrotek.pl | Podgląd | L.odsłon : 3 | Głosuj >> Głosów: 0 | G-bot: 189 |

  Fotogaleria ArtLight - Śluby, Wesela, Reportaże, Krajobrazy - Fotografia Ślubna Adam Kostecki

Fotogaleria ArtLight - Śluby, Wesela, Reportaże, Krajobrazy - Fotografia Ślubna Adam Kostecki

Galeria fotografii ślubnej, reportażowej i krajobrazowej.
Fotograf na ślub w Bielsku-Białej i okolicy.
Zdjęcia ślubne, zdjęcia weselne, krajobrazy, wydarzenia i wszystko co godne uwagi.

Zdjęcia z podróży i ciekawych miejsc: Tunezja, Grecja, Bułgaria, Czechy, Słowacja uroki Naszego Kraju.


Także reportaż z Twojego ślubu w przejrzystej, ciekawej galerii oraz Twoje zdjęcia w technice 3-D.

Premium
www.artlight.fott.pl | Podgląd | L.odsłon : 5 | Głosuj >> Głosów: 0 | G-bot: 407 |

  Zdrowa żywność, eko kosmetyki oraz żywność ekologiczna :: ekoaleja.pl :: dla Ciebie i rodziny

Zdrowa żywność, eko kosmetyki oraz żywność ekologiczna :: ekoaleja.pl :: dla Ciebie i rodziny

Nasz sklep ze zdrową żywnością w Gdyni swoje pierwsze kroki stawiał w październiku 2007 roku. Dziś jest to miejsce znane na trójmiejskiej mapie miejsc związanych z ekologicznym trybem życia, posiada rzeszę stałych klientów, których przyciąga między innymi bogaty asortyment, który staramy się wciąż poszerzać. Od maja 2010 rozpoczyna działalność sklep internetowy, zapraszamy serdecznie do zakupów.Żywność ekologiczna oferowane przez nasz sklep jest odpowiednia dla wegetarian, pozbawiona szkodliwych chemicznych substancji. Staramy się sprowadzać zdrowa żywność najwyższej jakości, posiadającą certyfikaty ekologiczne, dotyczy to zarówno żywności, jak i szerokiej oferty na eko kosmetyki oraz środki czystości. Dbamy o to, żeby nasz sklep był miejscem przyjaznym dla ludzi i środowiska naturalnego.

Premium
www.ekoaleja.pl | Podgląd | L.odsłon : 0 | Głosuj >> Głosów: 0 | G-bot: 110 |

  Blog studenta WSEIA

Blog studenta WSEIA

Politolog na luzie to blog świeżo upieczonego studenta administracji. Człowieka o wykrystalizowanych poglądach politycznych, socjologicznych i motoryzacyjnych. Politolog na luzie to innymi słowy człowiek renesansu w polskim Internecie. Na blogu znajdziemy komentarze polityczne, lokalne i relacje z imprez motoryzacyjnych.

Premium
www.politolog-na-luzie.pl | Podgląd | L.odsłon : 0 | Głosuj >> Głosów: 0 | G-bot: 155 |

Strona 1  2  3  4 

 | Do góry strony